Mapa strony
Mapa strony
Instrukcja
Instrukcja
Kontrast dla osób słabowidzących
Kontrast dla osób słabowidzących
Mniejsza wielkość liter
Normalna wielkość liter
Większa wielkość liter
PL
biuletyn
informacji publicznej
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
hamburger
×
ePuap
e-mapa
WWW
FB
NASZA GMINA
Urząd Gminy
Zarządzanie kryzysowe
Oświadczenia majątkowe
Rada Gminy
Prawo lokalne
Obwieszczenia Starosty Karkonoskiego
Kontrole
Podatki i opłaty lokalne
Ochrona środowiska
Zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków
Planowanie przestrzenne
Opieka nad zwierzętami domowymi
Gospodarka nieruchomościami
Mieszkaniowy zasób gminny
Inwestycje / przetargi
Drogownictwo
Oferty pracy
Oświata
Obiekty Noclegowe
Sprawy obywatelskie
Wybory
Pożytek publiczny
Konsultacje społeczne
Gminna Rada Seniora
Petycje
Dostęp do Informacji Publicznej
Spisy
Jednostki Podległe
Cyberbezpieczeństwo
Zgłoszenia zewnętrzne (SYGNALIŚCI)
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
Gmina Podgórzyn
Strona główna
ePuap
e-mapa
WWW
FB
Strona główna
Planowanie przestrzenne
Obwieszczenia
Wczytywanie...
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką Plików Cookies
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Zamknij
Obwieszczenia
Artykuły:
sortowanie:
domyślnie
rosnąco wg daty publikacji
malejąco wg daty publikacji
1.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Przebudowa obwodu nN L-2 w stacji transformatorowej nr JGJ45407 w miejscowości Sosnówka, ul. Liczyrzepy, na działkach ewidencyjnych nr 331/3, 331/5, 331/6, 331/7, 337, 339/2, 341, 343/1, 343/2, 347/1, 450/3, 775, 347/3, 701, 703 i 727/1 obręb Sosnówka”.
(Opublikowano: 2026-08-07)
2.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Przebudowa obwodu nN L-1 w stacji transformatorowej nr JGJ45407 w miejscowości Sosnówka, ul. Liczyrzepy, na działkach ewidencyjnych nr 449/2, 323/3, 328/1, 328/4, 323/5, 727/1, 328/5, 328/3, 327/1, 445/2, 445/1, 447, 449/1 i 452/10 obręb Sosnówka”.
(Opublikowano: 2026-08-07)
3.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Przebudowa obwodu nN L-1 i L-2 w stacji transformatorowej nr JGJ28229 w miejscowości Sosnówka, ul. Ogrodowa, na działkach ewidencyjnych nr 706, 388/15, 385/1, 388/2, 382/4, 383/1, 381/2, 381/1, 390/2, 379/2, 378/1, 377/1, 390/1, 729, 624, 599/1, 622, 606 i 731 obręb Sosnówka”.
(Opublikowano: 2026-08-07)
4.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowa sieci elektroenergetycznej 20 kV na działce nr 601/11 obręb Podgórzyn wraz z rozbiórką odcinka linii napowietrznej L-454 od słupa nr JGJ074404 do słupa nr JGJ074406”
(Opublikowano: 2026-08-07)
5.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku usługowego zamieszkania zbiorowego wraz z infrastrukturą techniczną i murami oporowymi na działkach nr 134/1 i 134/2 obręb 0007 Sosnówka, gmina Podgórzyn.
(Opublikowano: 2026-08-07)
6.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowie przyłącza elektroenergetycznego 0,4kV na działkach nr 78/2, 658/2, 119/11, 119/12, 119/10, 119/6, 115/2, 660/2, 660/5, 660/10, 660/11, 660/12, 116/17 i 116/25 obręb Sosnówka, dla przyłączenia tłoczni ścieków usytuowanej na działce nr 116/17 obręb Sosnówka”.
(Opublikowano: 2026-04-17)
7.
Obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: "Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej sieci PLAY nr JEL3147A wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zasilaniem w energię elektryczną” na działce nr 224/8, obręb Sosnówka, gmina Podgórzyn”
(Opublikowano: 2026-04-07)
8.
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: "Budowa przyłącza elektroenergetycznego 0,4kV na działkach nr 78/2, 658/2, 119/11, 119/12, 119/10, 119/6, 115/2, 660/2, 660/5, 660/10, 660/11, 660/12, 116/17 i 116/25 obręb Sosnówka, dla przyłączenia tłoczni ścieków usytuowanej na działce nr 116/17 obręb Sosnówka”
(Opublikowano: 2026-04-07)
9.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: "Przebudowa sieci wodociągowej w granicach działek nr 589/4, 600/2 i 544/9 obręb Podgórzyn"
(Opublikowano: 2026-02-25)
10.
Obwieszczenie Wójta Gminy Podgórzyn o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: "Przebudowa sieci wodociągowej przy ulicy Pułaskiego w Podgórzynie"
(Opublikowano: 2026-02-03)
Pokaż:
10
25
50
100
1
2
3
...
28
29