Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Podgórzyn

Kolorowy pasek

Kontakt

Balcerek Robert - r.balcerek@podgorzyn.pl
Erchard Jakub - j.erchard@podgorzyn.pl
Horodecki Marcin - m.horodecki@podgorzyn.pl
Jesionowski Czesław - c.jesionowski@podgorzyn.pl
Jurczyk Adam - a.jurczyk@podgorzyn.pl
Kacprzak Halina - h.kacprzak@pogorzyn.pl
Kalata Paweł - p.kalata@podgorzyn.pl
Kowalski Wacław - w.kowalski@podgorzyn.pl
Kupczyk Marcin - m.kupczyk@podgorzyn.pl
Kuśmierz Stanisław
Lasota Tomasz - t.lasota@podgorzyn.pl
Mogilski Michał - m.mogilski@podgorzyn.pl
Motylski Arkadiusz - a.motylski@podgorzyn.pl
Ostrowski Bogusław - b.ostrowski@podgorzyn.pl
Węglewski Bartłomiej - b.weglewski@podgorzyn.pl

Metadane

Źródło informacji:Adam Szumowski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Adam Szumowski
Data wprowadzenia:2015-01-24 05:13:15
Opublikował:Adam Szumowski
Data publikacji:2015-01-24 05:24:44
Ostatnia zmiana:2015-01-28 12:46:39
Ilość wyświetleń:1768

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij