Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Podgórzyn

Kolorowy pasek

Kontakt

 

 

Przewodniczący Rady Gminy Podgórzyn Bartosz Polaczek przyjmuje interesantów, w sprawie skarg i wniosków, w każdy poniedziałek, w godzinach od 14.00 do 16.00 po uprzednim zarejestrowaniu się w Urzędzie Gminy Podgórzyn ul. Żołnierska 14 w Biurze Rady Gminy, parter pok. nr 1.

Balcerek Robert - Zachełmie, r.balcerek@podgorzyn.pl, tel.602 514 690,

Dymek Piotr - Miłków Górny, tel. 516 788 663,

Erchard Jakub - Podgórzy Górny, j.erchard@podgorzyn.pl, tel.502 116 795,

Golonka Tomasz - Miłków, tel.793 145 750,

Horodecki Marcin - Podgórzyn Dolny, m.horodecki@podgorzyn.pl, tel.721 414 442,

Kacprzak Halina - Głębock i Dolny Miłków, h.kacprzak@podgorzyn.pl, tel.504 277 387,

Kalata Paweł -Podgórzyn, p.kalata@podgorzyn.pl,

Kuklewska Marta - Staniszów, tel.667 268 890,

Kuśmierz Stanisław - Sosnówka, tel. 502 508 265,

Micka Mariusz  - Staniszów,  tel.608 594 532,

Mogilski Michał -  Ścięgny, m.mogilski@podgorzyn.pl , tel.728 25 00 75,

Ostrowski Bogusław  -  Sosnówka Górna i Borowice, b.ostrowski@podgorzyn.pl, tel.509 546 109,

Polaczek Bartosz  -   Przesieka,

Wach Edward  - Ścięgny, tel.607 100 973,

Zdunek Jerzy -  Miłków, tel.602 215 200.

 

Metadane

Źródło informacji:Adam Szumowski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Adam Szumowski
Data wprowadzenia:2015-01-24 05:13:15
Opublikował:Adam Szumowski
Data publikacji:2015-01-24 05:24:44
Ostatnia zmiana:2018-12-05 14:42:47
Ilość wyświetleń:3428

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij